2906778 TTC-6-3-HF-F-M-12DC-PT-I: Пристрій захисту від перенапруг для КВП і А, Pheonix Contact

Card image cap

5 323 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Пристрій захисту від перенапруг 2906778 TTC-6-3-HF-F-M-12DC-PT-I — це незамінний компонент для систем, що потребують надійного захисту приладів від електричних перевантажень. Цей модуль спеціально розроблений для застосування у вимірювально-контролювальних та автоматичних системах, забезпечуючи безпеку та стабільність роботи ваших технологічних процесів.

Серед ключових переваг пристрою — високий рівень ефективності та швидка реакція на зміни в електромережі, що дозволяє запобігти шкоді, спричиненій раптовими стрибками напруги. Пристрій простий в установці та експлуатації, що робить його ідеальним рішенням для об'єктів різного масштабу — від промислових підприємств до невеликих офісів.

Компактний дизайн та можливість інтеграції у вже існуючі системи без потреби в значних модифікаціях — ще один аргумент на користь вибору даного захисного обладнання. Пристрій відповідає всім сучасним стандартам безпеки та якості.

Раніше переглядали:

FDK:083G2293 SIEMENS | 4047623602545

FDK:083G2293 SIEMENS | 4047623602545
Вартість по запиту