2910325 PACT RCP-4000A-1A-D95-5M: Комплект з котушкою Роговського, Pheonix Contact

Card image cap

19 645 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Представляємо вашій увазі набір 2910325 PACT RCP-4000A-1A-D95-5M, який включає в себе високоякісну котушку Роговського. Це інноваційне рішення для вимірювання змінного струму в електричних системах. Його гнучка конструкція надає змогу використовувати комплект навіть у важкодоступних місцях, де традиційні трансформатори струму можуть бути неефективними.

Ця модель є ідеальним вибором для інженерів та електриків, які працюють з системами високих напруг. Котушка Роговського забезпечує високу точність вимірювань, що допомагає уникнути технічних помилок та забезпечити стабільність роботи електричних мереж.

Завдяки простоті налаштувань та використанню, набір стане надійним помічником у вашій щоденній роботі. Ще однією перевагою є можливість інтеграції з сучасними системами моніторингу енергоспоживання, що робить його універсальним рішенням для різних областей застосування.