2910370 VAL-US-240D/40/3+0-FM: Пристрій захисту від перенапруг, тип 2, Pheonix Contact

Card image cap

5 217 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Пристрій захисту від перенапруг 2910370 VAL-US-240D/40/3+0-FM - це надійний компонент для захисту електричних систем від небажаних стрибків напруги. Цей пристрій є важливим елементом для забезпечення стабільної роботи електрообладнання, підвищуючи безпеку і зменшуючи ймовірність виходу з ладу компонентів через перенапругу.

Він призначений для застосування в комерційних і промислових об'єктах, де потрібно забезпечити відмінний рівень захисту. Використовуючи технологію спрацьовування типу 2, цей пристрій ефективно перехоплює імпульси перенапруги і забезпечує безперервну роботу вашого обладнання.

Монтаж пристрою не вимагає спеціальних знань, що робить його зручним вибором навіть для невеликих підприємств. Крім того, він має компактні розміри, що дозволяє легко інтегрувати його в існуючі системи з мінімальними зусиллями.