2944258 EMG 10-OV-220DC/24DC/1 Модуль з оптопарою, Pheonix Contact
3 340 грн. (1 шт. )
Модуль з оптопарою 2944258 EMG 10-OV-220DC/24DC/1 – це надійний електронний пристрій, призначений для забезпечення електричної ізоляції та підвищення безпеки в системах управління та автоматизації. Завдяки використанню технології оптопари, цей модуль ефективно розділяє сигнали, що дозволяє уникнути небажаних перепадів напруги та можливих пошкоджень.
Цей модуль ідеально підходить для використання в промислових додатках, де важливо підтримувати високу надійність системи. Робоча напруга 220VDC на вході та вихідна напруга 24VDC дозволяють використовувати його в різноманітних умовах. Компактний розмір модуля дозволяє легко інтегрувати його навіть в обмежений простір.
Завдяки високоякісним компонентам та сучасній технології виробництва, модуль 2944258 EMG 10-OV-220DC/24DC/1 забезпечує тривалий термін експлуатації та високу стійкість до зовнішніх впливів, що робить його ідеальним вибором для критично важливих систем. Недорогий та простий в установці, цей модуль є відмінним рішенням для модернізації існуючих систем та впровадження нових проектів.