5474740 BCH-508HS- 2 GY VPE500 Гніздова частина роз'єму, Pheonix Contact
633 грн. (100 шт. )
Представляємо вашій увазі гніздову частину роз'єму з артикулом 5474740 BCH-508HS- 2 GY VPE500. Ця продукція поєднує в собі високу якість виконання та зручність використання для різноманітних електричних застосувань. Вона є ідеальним вибором для тих, хто цінує надійність і довговічність.
Даний роз'єм, виготовлений з міцних матеріалів, забезпечує стабільний електричний контакт і захищає від можливих механічних пошкоджень. Його конструкція дозволяє швидко і легко підключати та відключати електричні кабелі. Компактні розміри дають можливість встановлювати роз'єм у важкодоступних місцях.
Роз'єм 5474740 BCH-508HS- 2 GY VPE500 широко використовується в різних галузях промисловості, включаючи електроніку, автомобільну та телекомунікаційну галузі. Завдяки своїй універсальності він відповідає високим вимогам користувачів, забезпечуючи надійну експлуатацію протягом тривалого періоду часу.