1212045 CRIMPFOX 10S: Кліщі для обпресування кабельних наконечників, 0,14 - 10 мм.кв., Pheonix Contact

Card image cap

12 954 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Кліщі для обпресування 1212045 CRIMPFOX 10S призначені для обробки кабельних наконечників з площею поперечного перерізу від 0,14 до 10 мм.кв. Цей надійний інструмент забезпечує високу точність і якість роботи, легко використовується в різних умовах та підходить для будь-яких завдань по електромонтажу.

Інноваційна конструкція кліщів дозволяє зручно обробляти кабельні наконечники різних розмірів, запобігаючи пошкодженню дротів. Ергономічний дизайн та легка вага забезпечують комфорт і ефективність роботи навіть протягом тривалого часу.

Кліщі 1212045 CRIMPFOX 10S виготовлені з високоякісних матеріалів, що робить їх стійкими до зношування та корозії. Вони підходять для професійного використання та можуть задовольнити потреби як досвідчених електриків, так і новачків.