1577354 SAC-5P-MS/ 4,0-186/FS SCO Кабель для датчика / виконавчого елемента, штекер-гніздо, Pheonix Contact
1 798 грн. (1 шт. )
Кабель 1577354 SAC-5P-MS/ 4,0-186/FS SCO є передовим рішенням для підключення датчиків та виконавчих елементів. Завдяки своїй високій надійності та довговічності, цей кабель ідеально підходить для використання в промислових умовах, де важлива стійкість до несприятливих факторів середовища.
Особливості цього кабелю включають в себе оптимальну довжину, яка складає 4 метри, що робить його зручним для різних монтажних конфігурацій. П'ятихідний штекер-гніздо дозволяє швидко та легко підключати кабель, з забезпеченням стабільного та безперебійного з'єднання.
Кабель зроблений з високоякісних матеріалів, які забезпечують чудову провідність та чудовий захист від зовнішніх впливів, таких як волога, пил та температурні коливання. Він також сумісний з низкою стандартних промислових пристроїв, що робить його універсальним рішенням для багатьох застосувань.